Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera te Tregu elektrik (ID BD214) Tirane

 • €600
Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera te Tregu elektrik (ID BD214) Tirane

Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BD214
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Tregu Elektkrik jepet me qera dyqan ,ne pallat ekzistues ,kati 1. Siperfaqe 100 m2. Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si farmaci, kancelari, dyqan aksesoresh ose veshjesh, i pershtatshem per zyra. Zona ku ndodhet dyqani eshte e populluar dhe mundesi e mire investimi.

Jepet me qera    600 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 4:03 pm
 • Property ID: BD214
 • Price: €600
 • Property Size: 100 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra