Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera tek Ali Demi (ID BD204) Tirane

 • €330
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera tek Ali Demi (ID BD204) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BD204
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Ali Demi, prane Kompleksit Mangalem, jepet dyqan me qera ,ne pallat te ri, kati 0. Siperfaqe e brendshme 60 m2, 1 banjo. Dyqani eshte ne gjendje te mire dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshem biznesi si dyqan aksesoresh ose veshjesh, minimarket, kancelari, zyre avokatie ose noterie etj.

Jepet me qera     330 euro / 40 000 leke

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Oxhaku, Pazari i Ri, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 4, 2021 at 1:21 pm
 • Property ID: BD204
 • Price: €330
 • Property Size: 60 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra