Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek Astiri (ID BD209) Tirane

 • €1,000
Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek Astiri (ID BD209) Tirane

Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: BD209
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Ne Astir prane Oslos jepet me qera dyqan me siperfaqe 90 m2, kati 0, pallat i ri, bosh, buze rruges, open space, vetrate xhami. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si, klinike, market, zyra ligjore etj.

Jepet me qera 1000 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Fusha e Aviacionit, Globe, Kashar, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Tirane e Re, Yrshek, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 21, 2022 at 10:38 am
 • Property ID: BD209
 • Price: €1,000
 • Property Size: 90 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra