Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera tek Blloku (ID BD203) Tirane

 • €800
Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera tek Blloku (ID BD203) Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BD203
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Ne zemer te Bllokut,rruga Ibrahim Rrugova jepet dyqan me qera,ne pallat ekzistues,kati 2.Siperfaqe e brendshme 60 m2,1 banjo.Dyqani eshte i rikonstruktuar dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme si zyre avokatie ose noterie,agjenci turistike, dyqan aksesoresh ose veshjesh etj

Jepet me qera   800 euro /ne muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Qender
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 4:04 pm
 • Property ID: BD203
 • Price: €800
 • Property Size: 60 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra