Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek Blloku (ID BD21102) Tirane

 • €900
Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek Blloku (ID BD21102) Tirane

Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €900

Overview

Property ID: BD21102
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Tek Blloku   jepet me qera ambjent me siperfaqe 30m2, ne katin 0,pallat Ekzistues , i restauruar , fasade xhami ,me 1 tualet . Ambjenti ndodhet ne zonen me te populluar te Tiranes dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi si farmaci , butik  dhe vecanerisht per zyra dhe Agjensi .

Jepet me qera 900 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Libri Universitar, Petronini, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 27, 2021 at 1:42 pm
 • Property ID: BD21102
 • Price: €900
 • Property Size: 30 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra