Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek Fresku (ID BD207) Tirane

 • €600
Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek Fresku (ID BD207) Tirane

Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BD207
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 160
 • m2

Description

Ne rrugen Sotir Caci, afer Restorant Qesaraka jepet me qera dyqan me siperfaqe 160 m2, kati 0, pallat i ri, buze rruges kryesore, tualet, open space, fasade xhami, i pa mobiluar, jepet per aktivitete te ndryshme. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje rzone teper te sigurte dhe me shume kalimtare dhe ofron te gjitha mundesite per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Jepet me qera 600 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Linze, Porcelani
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 19, 2022 at 3:34 pm
 • Property ID: BD207
 • Price: €600
 • Property Size: 160 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT