Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek Ish Ekspozita (ID BD21198) Tirane

 • €700
Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek Ish Ekspozita (ID BD21198) Tirane

Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BD21198
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Tek ish-Ekspozita shitet dyqan me siperfaqe 40 m2, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, 1 tualet, buze rruges kryesore. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar nga njerzit dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 700 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 7, 2022 at 2:26 pm
 • Property ID: BD21198
 • Price: €700
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda