Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera tek TV Klan (ID BD2033) Tirane

 • €3,710
Hysen Xhura, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera tek TV Klan (ID BD2033) Tirane

Hysen Xhura, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €3,710

Overview

Property ID: BD2033
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 530

Description

Prane TV Klan jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 530 m2, kati i 2 i pallatit ose kati i pare i banimit, ambjenti eshte bosh dhe eshte i pershtatshtatshem per cdo lloj aktiviteti, ka hapsire te bollshme .

Cmimi i  7 EURO/m2

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Farmacia 10, Fresku, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 4:06 pm
 • Property ID: BD2033
 • Price: €3,710
 • Property Size: 530
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda