Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera tek Kompleksi Magalem (ID BD2031) Tirane

 • €500
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera tek Kompleksi Magalem (ID BD2031) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD2031
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • m2

Description

Dyqan me qera 78m2 neto tek kompleksi Mangalem prane zones se Ali Demit, dyqani eshte i investuar me parket, pjesen e banakut, 2 televizora, fasade xhami, sistem kapot. I pershtatshem per cdo lloj biznesi kryesisht Fast Food pasi ka dhe paisjet dhe banakun.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Kodra e Priftit, Rruga Mihal Grameno, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 22, 2021 at 2:08 pm
 • Property ID: BD2031
 • Price: €500
 • Property Size: 78 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda