Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera Tek Myslym Shyri (ID BD2010) Tirane

 • €800
Featured PĂ«r Qera
Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera

Dyqan me qera Tek Myslym Shyri (ID BD2010) Tirane

Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BD2010
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 34
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri, jepet dyqan me qera,ne pallat ekzistues, kati 0. Siperfaqe 34 m2, 1 banjo, depo, instalime kamerash dhe adsl, i sapoinvestuar, parket. Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si berber, faramaci, parukeri, kancelari ose zyre. Dyqani gjendet ne pozicion te favorshem per zhvillim aktiviteti te biznesit.

Jepet me qera     800 euro/muaj

 

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Ish-Ekspozita, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Barrikadave, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga e KavajĂ«s, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Stacioni i Trenit
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on July 30, 2021 at 9:06 am
 • Property ID: BD2010
 • Price: €800
 • Property Size: 34 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra