Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera Tek Myslym Shyri (ID BD2011) Tirane

 • €600
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera Tek Myslym Shyri (ID BD2011) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BD2011
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri,prane shkolles Faik Konica, jepet me qera dyqan ne pallat ekzistues, kati 0. Siperfaqe 90 m2, 1 banjo. Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi ose zyra dhe gjendet ne nje zone shume te favorshem per zhvillimin  e aktivitetit.

Jepet me qera    600 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish-Ekspozita, Kompleksi Kontakt / Magnet, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tregu Cam, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 30, 2021 at 9:08 am
 • Property ID: BD2011
 • Price: €600
 • Property Size: 90 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra