Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me Qera Tek Myslym Shyri (ID BD2145)

 • €1,000
Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me Qera Tek Myslym Shyri (ID BD2145)

Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: BD2145
 • Dyqane
 • Property Type
 • 102
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri jepet dyqan me qera, pallat ekzistues, kati i pare, siperfaqja 102 m2, 18m e gjate, 4m e gjere, fasade xhami 4m, dyqani organizohet nga Show Roomi, dhe ne fund nje koridor ne forme L-je ku ndodhet dhe tualeti dhe nje magazine.

Cmimi 1000 Euro | Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 2:02 pm
 • Property ID: BD2145
 • Price: €1,000
 • Property Size: 102 m2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda