Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me Qera Tek Myslym Shyri (ID BD2146) Tirane

 • €2,300
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me Qera Tek Myslym Shyri (ID BD2146) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,300

Overview

Property ID: BD2146
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 130
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri jepet me qera dyqan buze rruges kryesore me siperfaqe 130m2 ne total, 90 m2 dyqani + 2 dhoma duplex nga 15m2, pallat ekzistues, kati i pare, ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te qytetit.

Cmimi 2300 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Komuna e Parisit, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tirane e Re, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:45 pm
 • Property ID: BD2146
 • Price: €2,300
 • Property Size: 130 m2
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda