Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera tek Myslym Shyri (ID BD209) Tirane

 • €1,100
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera tek Myslym Shyri (ID BD209) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,100

Overview

Property ID: BD209
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri jepet me qera dyqan ne pallat ekzistues, kati 1 dhe kati 2. Siperfaqe totale 110 m2, kati 1 80 m2, kati 2 30 m2. Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi dhe per zyra. Zona ku ndodhet dyqani eshte shume e favorshme per zhvillimin e aktivitetit te biznesit.

Jepet me qera   1100 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Libri Universitar, Myslym Shyri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 30, 2021 at 9:05 am
 • Property ID: BD209
 • Price: €1,100
 • Property Size: 110 m2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra