Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek Pazari I Ri ( ID BD2179)TIRANE

 • €1,000
Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek Pazari I Ri ( ID BD2179)TIRANE

Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: BD2179
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Tek Pazari i Ri. jepet me qera dyqan me  siperfaqe  36 m2 dhe lartesi 4.5 m, kati o , dyqani eshte bosh. i investuar dhe me fasade xhami. Ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte mundesi e mire per dyqan, estetik, zyra etj.

Cmimi 1000 Euro/ Muaj

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 6, 2021 at 9:37 am
 • Property ID: BD2179
 • Price: €1,000
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra