Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera tek Rr.e Elbasanit (ID BD2018) Tirane

 • €500
Parking - ish 7 Xhuxhat, Rruga Fatmir Haxhiu, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera tek Rr.e Elbasanit (ID BD2018) Tirane

Parking - ish 7 Xhuxhat, Rruga Fatmir Haxhiu, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD2018
 • Apartamente, Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek rruga e Elbasanit, prane 7 xhuxhave, jepet me qera dyqan, ne pallat ekzistues, kati 1. Siperfaqe 80 m2, 1 banjo. Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi ose zyra, mund te jepet dhe i mobiluar per apartament.

Jepet me qera    500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish-Ekspozita, Libri Universitar, Liceu Artistik, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Shallvaret
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 12:08 pm
 • Property ID: BD2018
 • Price: €500
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra