Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek Rruga 5 Maji (ID BD2043) TIRANE

 • €1,200
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek Rruga 5 Maji (ID BD2043) TIRANE

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BD2043
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 4
 • Garages
 • 245
 • m2

Description

Ne rrugen  5 Maji  jepet me qera dyqan me siperfaqe 245 m2, kati i pare i nje  Vile 3 kateshe i restauruar totalisht, sitem i ri ndricimi ne te gjithe tavanin . Dyqani eshte bosh dhe mund te pershtatet per Super Market ,restorant ,lokal.,furre buke,zyra , farmaci ,depo etj . Lokacion mjaft i mire per zhvillimin e cdo lloj biznesi .

Jepet me qera  1200 EURO/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Kinostudio, Kompleksi Usluga, Medreseja, Profarma, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Tregu Industrial
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 1:51 pm
 • Property ID: BD2043
 • Price: €1,200
 • Property Size: 245 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 4
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra