Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek Rruga Bardhyl (ID BD2053) Tirane

 • €835
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek Rruga Bardhyl (ID BD2053) Tirane

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €835

Overview

Property ID: BD2053
 • Dyqane, Lokale, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 86
 • m2

Description

Tek rruga Bardhyl jepet me qera dyqan me siperfaqe 86 m2, kati i pare teknik(kati 0), pallat ekzistues, 2 tualete, buze rruges kryesore, 2 dyer me dalje njera nga pas pallatit dhe tjetra ne rruge kryesore, fasade xhami. Dyqani organizohet nga pjesa e show room-it OPEN SPACE dhe nga tualetet. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit. I pershtatshme per cdo lloj biznesi.

Cmimi 835 Euro|Muaj (i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Profarma, Restorant Durresi, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 23, 2021 at 12:31 pm
 • Property ID: BD2053
 • Price: €835
 • Property Size: 86 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Lokale, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda