Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek Rruga Bardhyl (ID BD2163) Tirane

 • €220
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek Rruga Bardhyl (ID BD2163) Tirane

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €220

Overview

Property ID: BD2163
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 20
 • m2

Description

Tek Rruga Bardhyl    jepet dyqan me qera me siperfaqe 20 m2, pallat ekzistues, kati 1, lartesia 2.5 meter, fasade xhami, mundesi parkimi perpara dyqanit, tualet, ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar dhe   me shume levizjen ne zone. Mundesi e mire investimi per cdo lloj biznesi.

Cmimi 220 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Farmacia 10, Rruga Bardhyl, Rruga Kongresi Manastirit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 24, 2021 at 11:09 am
 • Property ID: BD2163
 • Price: €220
 • Property Size: 20 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra