Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera tek rruga e Durrsit ID(BD2034)

 • €650
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera tek rruga e Durrsit ID(BD2034)

Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €650

Overview

Property ID: BD2034
 • Dyqane
 • Property Type
 • 86
 • m2

Description

Ne rrugen e Durrsit jepet me qera dyqan 86 m2 i restauruar, dyqani eshte i pa mobiluar dhe mund te pershtatet per cdo lloj aktiviteti, dyqani ka sistem aspirimi,ka hapsira te bollshme dhe ka afer institucione si Minisstria e Shendetesise, Ministria e Drejtesise, Gjimnazi Qemal Stafa, supermarkete, hotele dhe cdo gje tjeter te nevojshme, ndodhet ne nje nga zonat me te lakmuara te Tiranes.

Cmimi 650 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Kompleksi Kontakt / Magnet, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 21, 2021 at 8:20 am
 • Property ID: BD2034
 • Price: €650
 • Property Size: 86 m2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda