Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera tek Shkolla e Baletit (ID BD201)

 • €290
Për Qera

Dyqan me qera tek Shkolla e Baletit (ID BD201)

 • €290

Overview

Property ID: BD201
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Tek Shkolla e Baletit prane rruges  Petronini Luarasi jepet me qera ambient dyqan. Siperfaqe 50 m2. kati 1, bosh ,Gjendet ne nje zone shume te favorshme. I pershtatshem per zyra , agjensi sherbimes dhe reklamimesh, berber , parukeri , exchange , tabaco shop, servis celularesh .

Cmimi 290 euro

Address

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Pazari i Ri, Qyteti Studenti, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik

Details

Updated on May 10, 2021 at 4:04 pm
 • Property ID: BD201
 • Price: €290
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra