Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan me qera tek Shkolla e Baletit (ID BD205) Tirane

 • €610
xhamia e tabakeve
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan me qera tek Shkolla e Baletit (ID BD205) Tirane

xhamia e tabakeve
 • €610

Overview

Property ID: BD205
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 66
 • m2

Description

Tek Bulevardi Bajram Curri , buze rruge jepet me qera dyqan ,ne pallat ekzistues ,kati 1. Siperfaqe 66 m2. Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si farmaci, parukeri , kancelari, dyqan aksesoresh , servisesh ose veshjesh, i pershtatshem per zyra. Zona ku ndodhet dyqani eshte e populluar dhe mundesi e mire investimi.

Jepet me qera 610 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ali Demi, Blloku, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Libri Universitar, Myslym Shyri, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Sheshi Willson, Shkolla e Baletit, Tirane e Re

Details

Updated on July 30, 2021 at 9:01 am
 • Property ID: BD205
 • Price: €610
 • Property Size: 66 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi