Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek Shkolla E Baletit , Xhamia e Tabakeve (ID BD206) Tirane

 • €610
Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek Shkolla E Baletit , Xhamia e Tabakeve (ID BD206) Tirane

Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €610

Overview

Property ID: BD206
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 66
 • m2

Description

Tek Bulevardi Bajram Curri , buze rruge jepet me qera dyqan ,ne pallat ekzistues ,kati 1. Siperfaqe 66 m2. Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si farmaci, parukeri , kancelari, dyqan aksesoresh , servisesh ose veshjesh, i pershtatshem per zyra. Zona ku ndodhet dyqani eshte e populluar dhe mundesi e mire investimi.

Jepet me qera 610 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Sheshi Willson, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 30, 2021 at 9:03 am
 • Property ID: BD206
 • Price: €610
 • Property Size: 66 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi