Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek Shkolla E Bashkuar (ID BD21229) Tirane

 • €700
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek Shkolla E Bashkuar (ID BD21229) Tirane

Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BD21229
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 123
 • m2

Description

Tek Shkolla e Bashkuar prane Ministrise se Mbrojtjes jepet me qera dyqan me siperfaqe 123 m2, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami te gjere, rruge dytesore, 1 tualet, bosh. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 700 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Farmacia 10, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 20, 2022 at 9:14 am
 • Property ID: BD21229
 • Price: €700
 • Property Size: 123 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda