Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek Tregu Elektrik (ID BD2162) Tirane

 • €650
Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek Tregu Elektrik (ID BD2162) Tirane

Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €650

Overview

Property ID: BD2162
 • Dyqane
 • Property Type
 • 90
 • m2

Description

Tek Tregu Elektrik jepet dyqan me qera me siperfaqe 90 m2, pallat ekzistues, kati 1, lartesia 5 meter, fasade xhami, mundesi parkimi perpara dyqanit, tualet, ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar dhe te kerkuar nga njerzit dhe rruga e re qe po behet do te shtoje edhe me shume levizjen ne zone. Mundesi e mire investimi per cdo lloj biznesi.

Cmimi 650 Euro|Muaj

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Qyteti Studenti, Shkolla e Baletit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 22, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: BD2162
 • Price: €650
 • Property Size: 90 m2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda