Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek TV Klan (ID BD21105) Tirane

 • €4,100
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek TV Klan (ID BD21105) Tirane

Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €4,100

Overview

Property ID: BD21105
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 275
 • m2

Description

Prane TV Klan jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 275 m2,  pallatit i ri , kati i pare , ambjenti eshte bosh dhe eshte i pershtatshtatshem per cdo lloj aktiviteti, ka hapsire te bollshme .

Cmimi 4100 Euro|Muaj i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brryli, Fresku, Kinostudio, Oxhaku, Porcelani, Rruga Kongresi Manastirit, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 29, 2021 at 8:50 am
 • Property ID: BD21105
 • Price: €4,100
 • Property Size: 275 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra