Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan Me Qera Tek Vasil Shanto (ID BD2050) Tirane

 • €1,250
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan Me Qera Tek Vasil Shanto (ID BD2050) Tirane

Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,250

Overview

Property ID: BD2050
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 60
 • m2

Description

Tek Vasil Shanto jepet me qera dyqan me siperfaqe 60 m2(me mundesi zgjerimi pak meter ne trotuar), kati 0, pallat ekzistues, tualet,i ndare ne 2 dhoma nga te cilat 2 jane te pa rikonstruktuara. Apartametni eshte i roganizuar ne 3 dhoma ku dy dhoma jane buze rruges kryesore ndersa tjetra eshte me dalje nga pallati, tualeti dhe koridori lidhes. I pershtatshem per cdo lloj biznesi si farmaci, market, lokal, filial banke, fast food etj.

Cmimi 1250 Euro|Muaj i negocjueshem nese personi qe e mer ben restaurimin e ambjentit

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:42 pm
 • Property ID: BD2050
 • Price: €1,250
 • Property Size: 60 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda