Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan parukerie me qera ne Rrugen e Barrikadave (ID BD2036) Tirane

 • €800
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Dyqan parukerie me qera ne Rrugen e Barrikadave (ID BD2036) Tirane

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BD2036
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Description

Ne rrugen e Barrikadave jepet me qera ambjent biznesi parukeri. Ambjenti ka siperfaqe totale 80m2 , eshte i ndare ne 2 kate me nga 40m2. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues. Me fasade xhami. Ambjenti eshte i investuar me te gjitha pajisjet e fundit te parukerise dhe i ofron te gjitha sherbimet estetike. Nje mundesi e shkelqyer investimi.

Jepet me qera 800 euro.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Medreseja, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Sheshi Willson, Shkolla e Baletit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2021 at 1:01 pm
 • Property ID: BD2036
 • Price: €800
 • Property Size: 80
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi