Mirë se vini në Bela Real Estate

ESKLUZIVE !!! Shitet Biznes Bar-Kafe tek 21-Dhjetori ( ID BL266) Tirane

 • €2,000
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Okazion

ESKLUZIVE !!! Shitet Biznes Bar-Kafe tek 21-Dhjetori ( ID BL266) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BL266
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 760
 • m2

Description

ESKLUZIVE!!! Prane 21 Dhjetorit, shitet biznesi bar-kafe Lounge me siperfaqe e brendshme 260 m2 siperfaqe e jashtme 500 m, tavolina brenda dhe jashte 84 komplete , aspirim kondicionim Mitsubishi inverter, banak inoxi   i kompletuar  me gjithcka , ne gjendje pune prej 14 vitesh . Hera e pare qe jepet me qera .Xhiro ditore 60.000-80.000 leke

Shitet si biznes 60.000 euro

Qera mujore  2000 euro/muaj (pa perfshire taksa 15%)

Shitet 7500.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Harry Fultz, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Tregu Cam, Vasil Shanto, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 17, 2023 at 12:35 pm
 • Property ID: BL266
 • Price: €2,000
 • Property Size: 760 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra