Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepat Me Qera Restorant Prane Selvise (ID BL254) Tirane

 • €900
Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepat Me Qera Restorant Prane Selvise (ID BL254) Tirane

Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €900

Overview

Property ID: BL254
 • Lokale
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 225
 • m2

Description

Prane Selvise jepet me qera restorant me siperfaqe 254 m2, kati 2, fasade xhami, sistem aspirimi dhe kondicionimi, kuzhine e kompletuar, 2 tualete, zyre, hyrje ne vete per kuzhines per furnizime, tubi i aspirimit funksional, tavane te varura, parket, spote elektrike, 2 depo(1 per furnizimet, tjetra per pastrimin), i mobiluar dhe i arreduar me kushte bashkekohore. Restoranti organizohet nga pjesa e salles OPEN SPACE, banaku, kuzhina, depo, tualeti, zyra dhe pjesa e shkalleve. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe nuk restorante te tjera prane, mundesia ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 900 Euro|muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Pazari i Ri, Qender, Restorant Durresi, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Selvia, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 24, 2021 at 4:34 pm
 • Property ID: BL254
 • Price: €900
 • Property Size: 225 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda