Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepen Me Qera 2-Kate Te Nje Vile Tek Myslym Shyri (ID BZ235) Tirane

 • €1,700
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepen Me Qera 2-Kate Te Nje Vile Tek Myslym Shyri (ID BZ235) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,700

Overview

Property ID: BZ235
 • Vila, Zyra
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 300
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri, prane 21 Dhjetorit jepen me qera 2 kate te nje vile me siperfaqe totale 300 m2 ku secili kat ka nga 150 m2, kati 2-te dhe i 3-te(i fundit), kati i dyte eshte i organizuar ne 3 ambjente, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni ndersa kati i trete eshte i organizuar nga nje hapsire OPEN SPACE, tualeti dhe ballkoni, kati i 3-te eshte papafingo, i pa investuar, gjysema eshte me parket dhe gjysma tjeter eshte per tu shtruar pasi parketi eshte gati dhe ka sa per tu shtruar, mundesi reklamimi nga fasada e jashtme. Jepen me qera te dyja katet ose dhe vec e vec. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te qytetit me te gjitha fasilitetet prane. I pershtatshem per cdo lloj biznesi si call center, lokal, restorant, klinika, laboratore, zyra etj. Cmimi eshte i negocjueshem.

Cmimi 1700 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Kavajës, Shallvaret
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 3, 2022 at 10:09 am
 • Property ID: BZ235
 • Price: €1,700
 • Property Size: 300 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda