Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepen Me Qera 2 Magazina Ne Domje (ID BM67) Tirane

 • €500
Kodra Domjet, Bërxullë, Bashkia Vorë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1053, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepen Me Qera 2 Magazina Ne Domje (ID BM67) Tirane

Kodra Domjet, Bërxullë, Bashkia Vorë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1053, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BM67
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 150
 • m2

Description

Ne Domje jepen me qera 2 magazina me siperfaqe 150 m2, kati 1, godine e re(1 katshe), lartesia 4 meter, tualet, dhome zhveshe, oborr per ngarkimin dhe shkarkimin e mallit, 2 qepene, linje trefazore, traileri vjen deri tek dera. Magazina organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe dhoma e zhveshjes ne pjesen e jashte dhe oborri. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte dhe eshte lehtesisht e aksesueshme.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Vora, Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 9, 2022 at 2:42 pm
 • Property ID: BM67
 • Price: €500
 • Property Size: 150 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda