Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepen Me Qera 3 Magazina ne Kombinat (ID BM53) Tirane

 • €1,250
Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepen Me Qera 3 Magazina ne Kombinat (ID BM53) Tirane

Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,250

Overview

Property ID: BM53
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 500
 • m2

Description

Ne Kombinat, prane Mini-Bashkise, jepen me qera 3 magazina kati i 1, godine ekzistuese, secila nga magazinat eshte e organizuar ne OPEN SPACE, dhe nga 3 tualete. Ambiente te pershtatshme per fasoneri, rrobaqepsi, magazinim etj. Lartesia e magazinave eshte 10 m dhe kane hapesire te mjaftueshme edhe per futjen e trajlerit.

Magazina e pare eshte 500 m2 (1250 euro)

Magazina e dyte eshte 950 m2 (2357 euro)

Magazina e trete eshte 1100 m2 (2750)

Mundesi per tu dhene te treja bashke ose te ndara. Ndodhen ne nje zone teper te qete dhe me magazina te tjera prane.

Cmimi 2,5 Euro/m2

 • City Tiranë
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Fusha e Aviacionit, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Tirane e Re, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 16, 2022 at 10:22 am
 • Property ID: BM53
 • Price: €1,250
 • Property Size: 500 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT