Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal me qera afer Brrylit (ID BL21) Tirane

 • €550
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Lokal me qera afer Brrylit (ID BL21) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: BL21
 • Dyqane, Lokale, Zyra
 • Property Type
 • 70
 • m2

Description

Prane zones se Brrylit , ne rruge kryesore  jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 70 m2,kati 1. Ambienti eshte i pershtatshem per lokal, bar,zyra , klinika dentare , klinika mjeksore , qender estetike , zyra ligjore ,agjensi udhetimesh , klinika dentare dhe cdo aktiviteti tjeter biznesi , pasi ofron ambjent te bollshem dhe ndodhet ne nje nder zonat me te lakmuara te Tiranes ku ofrohen te gjitha facilitetet. Ndodhet ne rruge kryesore dhe mjaft te populluar nga njerezit.

Jepet me qera 550 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 23, 2021 at 1:32 pm
 • Property ID: BL21
 • Price: €550
 • Property Size: 70 m2
 • Property Type: Dyqane, Lokale, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi