Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera ambient ne rrugen Bardhyl (ID BD21137) Tirane

 • €1,500
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera ambient ne rrugen Bardhyl (ID BD21137) Tirane

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: BD21137
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Tek rruga Bardhyl, jepet me qera ambient me siperfaqe 120 m2, kati 0, ndërtesë e re, fasada xhami, buzë rrugës kryesore, tualet, sistem me kapot, sistem terrakote, termo-hidroizolim, ka shumë shikueshmëri me rrugën, me para funksiononte si bar-kafe. Organizuar nga një hapësirë ​​OPEN SPACE dhe tualet. Ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar nga njerëzit dhe që ofron të gjitha falicitetet prane. I përshtatshëm për banka, farmaci, supermarkete ose biznese të tjera, etj.

Çmimi 1500 Euro | Muaj

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 12, 2021 at 3:39 pm
 • Property ID: BD21137
 • Price: €1,500
 • Property Size: 120 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra