Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Prane Qendres ( ID B21120) Tirane

 • €250
Sheshi Skënderbej, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Prane Qendres ( ID B21120) Tirane

Sheshi Skënderbej, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21120
 • Apartamente, Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 52
 • m2

Description

Ne Qender prane Postes Qendrore jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 52 m2, pallat ekzistues, kati i pare teknik, i rikonstruktuar, apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni.

Jepet me qera 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Hoxha Tahsim, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Shkolla e Baletit, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 6, 2021 at 8:36 am
 • Property ID: B21120
 • Price: €250
 • Property Size: 52 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Garsoniere
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra