Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Prane Rruges Se Elbasanit (ID B21063) Tirane

 • €350
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Prane Rruges Se Elbasanit (ID B21063) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B21063
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Prane rruges se Elbasanit jepet me qera apartament me qera 1+1 me siperfaqe 70 m2, kati i 4, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes shume prane qendres, me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane.

Cmimi 350 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 3, 2021 at 4:04 pm
 • Property ID: B21063
 • Price: €350
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda