Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Prane Rruges Se Kavajes (ID B21073) Tirane

 • €500
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Prane Rruges Se Kavajes (ID B21073) Tirane

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: B21073
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 67
 • m2

Description

Prane Rruges Se Kavajes Afer Qendres jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2, pallat i ri i cili ruhet me kamera , me ashensor, kati 7 , me nje vendpakim . Apartamenti eshte i mobiluar  me paisje moderne gjitheashtu bashkekohore  dhe eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni.

Jepet me qera 500  Euro|Muaj pa taksen e perfshire.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 27, 2021 at 10:53 am
 • Property ID: B21073
 • Price: €500
 • Property Size: 67 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra