Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Rruga E Elbasanit ( ID B21136) Tirane

 • €450
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Rruga E Elbasanit ( ID B21136) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B21136
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Rruga e  Elbasanit jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, pallat ekzistues, kati 2 , i rikonstruktuar, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe  i organizuar nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni.Ndodhet ne nje nga zonat me te mira  dhe te kerkuara te Tiranes.

Jepet me qera  450 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 26, 2021 at 8:51 am
 • Property ID: B21136
 • Price: €450
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra