Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Ne Don Bosko (ID B220239) Tirane

 • €350
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Ne Don Bosko (ID B220239) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B220239
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2
 • 2020
 • Year Built

Description

Tek Don Bosko, ne rrugen Egnatia,prane kishes jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2, kati i 3 banim,pallat i ri 11-katesh, me ashensor, i pa mobiluar(vetem me kundrabufe).  Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori lidhes, 1 ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti perfundon nga punimet ne fund te muajit Gusht 2022, vendoset ashensori,ofrohet dhe garazh per parkim por cmimi i qerase mujore shkon ne 400 Euro.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare

Jepet me qera 350 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Don Bosko, Kompleksi Fior di Bosko, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 8, 2022 at 2:17 pm
 • Property ID: B220239
 • Price: €350
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2020
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra