Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 2+1 prane Mozaikut te Tiranes (ID B22074) Tirana

 • €450
Mozaiku i Tiranës, Rruga Mihal Ciko, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 2+1 prane Mozaikut te Tiranes (ID B22074) Tirana

Mozaiku i Tiranës, Rruga Mihal Ciko, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B22074
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 95
 • m2

Description

Pranë Mozaikut të Tiranës, jepet apartament me qera 2 + 1 + 1 ballkon me sipërfaqe 94.5 m2, pallat i ri, kati 7, bosh. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, salloni, 2 tualete dhe 1 ballkon, te gjitha te rikonstruktuara dhe me parket.

Cmimi 450 Euro | Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Myslym Shyri, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 22, 2021 at 12:07 pm
 • Property ID: B22074
 • Price: €450
 • Property Size: 95 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra