Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Rruga Fortuzi (ID B22125) Tirane

 • €400
Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Rruga Fortuzi (ID B22125) Tirane

Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B22125
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek rruga Fortuzi jepet me qera apartament 2+1+2 ballkone me siperfaqe 100 m2, pallat ekzistues, kati 5, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi salloni i ndenjes, holli, tualeti dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi Zogu i Pare, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 10, 2021 at 2:03 pm
 • Property ID: B22125
 • Price: €400
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda