Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament 2+1 tek Pazari i Ri (ID B220113) Tirane

 • €520
Pazari i Ri, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament 2+1 tek Pazari i Ri (ID B220113) Tirane

Pazari i Ri, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €520

Overview

Property ID: B220113
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Prane Pazarit te Ri.  jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2, kati i 6, pallat i ri me ashensor, i organizuar ne dy dhoma gjumi, 1 sallon- kuzhine, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha orendite dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Apartamenti ndodhet shume prane qendres se Tiranes dhe eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe frekuentuara te qytetit me te gjitha fasilitetet prane. Apartamenti perfshin edhe nje post parikm.

Cmimi 520 Euro|Muaj

 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Harry Fultz, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Rruga e Barrikadave
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 22, 2021 at 3:55 pm
 • Property ID: B220113
 • Price: €520
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra