Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Tek Fresku (ID B21064) Tirane

 • €250
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Tek Fresku (ID B21064) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21064
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 68
 • m21

Description

Tek Fresku afer rruges Muhamed Deliu  jepet apartament me qera 1+1, ne pallat te ri, kati 1, me siperfaqe 68 m2, 1 dhome, 1 banjo, 1 verande , kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme .

Jepet me qera   250 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Kinostudio, Kodra e Priftit, Linze, Porcelani
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 6, 2021 at 8:05 am
 • Property ID: B21064
 • Price: €250
 • Property Size: 68 m21
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra