Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me Qera 2+1 tek Fabrika e Miellit (ID B220173) Tirane

 • €340
Fabrika e Miellit, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me Qera 2+1 tek Fabrika e Miellit (ID B220173) Tirane

Fabrika e Miellit, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €340

Overview

Property ID: B220173
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • m2

Description

Prane Fabrikes se Miellit ne rrugen Teodor Keko jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 85m2 kati 2 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor te lidhur, 2 ballkone dhe 1 tualet.

Cmimi 340 Euro \ Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana, Pallati me Shigjeta, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2022 at 12:38 pm
 • Property ID: B220173
 • Price: €340
 • Property Size: 85 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj