Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Apartamnent 1+1 Me Qera Afer Medresese (ID B21134) Tirane

 • €280
Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Të Përzgjedhura

Jepet Apartamnent 1+1 Me Qera Afer Medresese (ID B21134) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €280

Overview

Property ID: B21134
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Afer Medresese ne rrugen Ferit Xhajko   jepet me qera apartment 1+1 me siperfaqe 75 m2, pallat ekzistues, kati i 4.  Apartamenti eshte i organizuar ne nje kuzhine, nje dhome gjumi dhe tualet . I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, apartamenti ndodhet ne nje zone teper te favorshme.

Jepet me qera 280 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Frigoriferi, Hoxha Tahsim, Medreseja, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Selvia, Tefta Tashko Koci, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 18, 2021 at 12:36 pm
 • Property ID: B21134
 • Price: €280
 • Property Size: 75 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra