Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyan me Qera Prane Rruges Se Kavajes (ID BD21113) Tirane

 • €1,600
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyan me Qera Prane Rruges Se Kavajes (ID BD21113) Tirane

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,600

Overview

Property ID: BD21113
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Prane rruges se Kavajes jepet me qera dyqan me siperfaqe 90 m2 nga te cilat 15m2 jane hapsire duplex, kati 0, pallat i ri, sistem kapot, termo dhe hidro izolim, i gjithe dyqani eshte me fasade xhami, tualet. dyqani organizohet nga pjesa e show roomit e cila ka nje siperfaqe prej 15m2 duplex dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe eshte nje mundesi e mire per cdo biznes.

6 muaj paradhenie

Cmimi 1600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Fusha e Aviacionit, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 18, 2021 at 9:49 am
 • Property ID: BD21113
 • Price: €1,600
 • Property Size: 90 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda