Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Afer 21 Dhjetorit ( ID BD2055) Tirane

 • €500
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Afer 21 Dhjetorit ( ID BD2055) Tirane

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD2055
 • Dyqane, Lokale, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Afer 21 Dhjetorit prane rruges Muhamed Gjollesha  jepet dyqan me qera me siperfaqe 60 m2 ku nga to 40 m2 eshte pjesa poshte dhe 20m2 eshte pjesa larte e dyqanit  , pallat ekzistues , kati 0 ,bosh i pamobiluar, fasade xhami , tualet. Dyqani ndodhet ne nje zone te mire dhe eshte e pershtatshme per farmaci, butik rrobash, zyra, agjensi ,lokal etj.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi Gjergj Fishta, Dogana, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 24, 2021 at 8:04 am
 • Property ID: BD2055
 • Price: €500
 • Property Size: 60 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Lokale, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra