Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Afer Medresese ( ID BD2146) Tirane

 • €580
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Afer Medresese ( ID BD2146) Tirane

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €580

Overview

Property ID: BD2146
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Afer Medreses prane rruges Siri Kodra jepet dyqan me qera me siperfaqe 40 m2, pallat ekzistues , kati zero , fasade xhami, tualet. Dyqani ndodhet ne nje zone me shume levizje dhe eshte mundesi shume e mire per cdo biznes, e pershtatshme per farmaci, butik rrobash, zyra, agjensi etj.1

Cmimi 580 Euro|Muaj

 

 

 

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Zogu i Pare, Harry Fultz, Hoxha Tahsim, Medreseja, Pazari i Ri, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Fortuzi, Shkolla e Bashkuar, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 30, 2021 at 1:50 pm
 • Property ID: BD2146
 • Price: €580
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra