Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Dyqan Me Qera Ne Zonen e ish Bllokut (ID BD2158) Tirane

 • €1,400
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Dyqan Me Qera Ne Zonen e ish Bllokut (ID BD2158) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,400

Overview

Property ID: BD2158
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 80
 • m2

Description

Ne zonen bllokut jepet dyqan me qera me siperfaqe 80m2, ne katin e pare te nje pallati ekzistues, me fasade xhami, dyqani ndodhet ne zonen me te frekuentuar te qytetit dhe eshte i organizuar nga nje show room gjigand, nga dy depo dhe pjesa e tualetit. Zona ofron mundesi parkimi si para dyqanit dhe ne parking privat, eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.
Cmimi 1400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Komuna e Parisit, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Rruga e Elbasanit, Shallvaret, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 3:51 pm
 • Property ID: BD2158
 • Price: €1,400
 • Property Size: 80 m2
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda